Ile Kosztuje E-palenie?

Palenie papierosów dawno już wyszło z mody. Dziś ten, kto nadal tkwi w sidłach nałogu, nie jest zbyt dobrze oceniany przez społeczeństwo. Papierosy stały się symbolem niskiej świadomości społecznej, bo mamy czasy, w których wszyscy tak bardzo dążą do zdrowego stylu życia.

Ile kosztuje e-palenie?Na rynku na szczęście pojawiła się alternatywa i jest nią e-papierosy, elektroniczne urządzenia, dzięki którym możemy rozstać się z nałogiem tytoniowym.

Niewątpliwą zaletą ich zakupu jest przede wszystkim fakt, że e-palenie kosztuje bardzo niewiele w porównaniu do normalnego palenia. 10 ml liquidu, którym uzupełnia się e-papierosy to koszt od 3 do 10 zł.

W sieci znaleźć można wiele sklepów, które oferują bardzo tanie liquidy do e-papierosów, znacznie tańsze niż u renomowanych sprzedawców. Dlatego właśnie e-papieros stał się urządzeniem niezwykle ekonomicznym.

Co prawda początkowy koszt jego zakupu oraz akcesoria do e-papierosów, mogą być znacznym wydatkiem, to trzeba liczyć się z tym, że przecież kupujemy je tylko raz. Później uzupełniamy już tylko papierosy elektroniczne w liquid i palimy bez straty pieniędzy. Nawet kupując najlepsze liquidy do e-papierosów, koszt palenia nie wyniesie nas miesięcznie więcej niż 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>