Korzyści z Rzucenia Palenia

Jesteś jedna z osób bezskutecznie próbujących rzucić palenie? Próbowałeś lub próbowałaś rzucić już wiele razy i zawsze na nowo wracałeś/łaś do dymka?

Wiedza na temat chorób jakie na siebie ściągasz z każdym buchem nie była w stanie Cię przekonać, aby skutecznie zerwać z nałogiem? Skoro tak, to może płynące z tego korzyści sprawią, że podejmiesz zwycięska próbę walki z nałogiem.

Korzyści z rzucenia paleniaJuż po 20 minutach od ostatniej fajki Twój organizm zacznie się „leczyć” a mianowicie Twoje tętno i ciśnienie wrócą do normy.

Jeśli uda Ci się wytrzymać ponad 8 godzin bez zapalenia papierosa to poziom nikotyny w Twojej krwi będzie wynosił zaledwie 50%.

Twoje płuca będą wdzięczne za cały dzień bez fajki, ponieważ dasz im możliwość rozpoczęcia procesu oczyszczania, który będzie skutkował ustąpieniem tego męczącego kaszlu po około 3 miesiącach.

Wyobrażasz sobie dzień w którym przestaniesz zdzierać sobie gardło ciągłym charczeniem i kasłaniem? Mało tego, nie tylko kaszel zniknie, ale funkcjonalność Twoich płuc wzrośnie aż o 10%!

Po roku o połowę spadnie ryzyko zawału. Z rzucenia palenia płyną nie tylko korzyści zdrowotne, ale także poprawia się wygląd.

Twoja skóra dłużej będzie napięta i dużo dłużej będzie się opierać zmarszczkom. Poprawi się także Twój zapach przez co będziesz bardziej przyciągał do siebie płeć przeciwną. Trud związany z oparciem się paleniu wart jest tych korzyści jakie płyną z bycia osoba niepalącą. Wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Tak naprawdę istnieje wiele dróg rzucenia papierosów, jedne metody są droższe, inne łatwiejsze, jeszcze inne w ogóle nie działają, warto testować i wybrać coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>